Get Adobe Flash player

XI  Wojewódzki  Festiwal  Artystyczny  "LIŚĆ DĘBU" - Dąbrowa 2010


Dąbrowa, 7 maja 2010

Wyniki przesłuchań solistów

XI Wojewódzkiego Festiwalu Artystycznego

Liść Dębu – Dąbrowa 2010


Jury w składzie:

1.     Gabriela Dworakowska – przewodnicząca

2.     Aureli Wenzel

3.     Aleksandra Ślepecka

4.     Zbigniew Janowski

Po przesłuchaniu wykonawców postanowiło przyznać wyróżnienia i nagrody:

Kategoria klas I-I I szkoły podstawowej

I miejsce : Aleksandra Calicka, PSP nr 2 Opole

II miejsce: Zuzanna Gatner ZGS Branice

III miejsce: Maria Kołodziej PSP Tarnów Op.

Natalia Sobór PSP nr 1 Brzeg

Wyróżnienie: nie przyznano

Kategoria klas IV-VI szkoły podstawowej

I miejsce: Karolina Pawęska ZGS Branice

II miejsce: Agnieszka Trefon ZGSP Pawłowiczki

Aleksandra Dudek PSP Narok

III miejsce: Magdalena Lewoniec PSP nr 8 Brzeg

Wyróżnienie: Karolina Krej PSP nr 3 Grodków

Agata Prądzyńska PSP nr 7 Opole

Kategoria klas I-III gimnazjum

I miejsce: Anna Lupzik ZGS Branice

II miejsce: Jakub Tracz GZS Tułowice

Dominika Pałaszczymąka ZS Dąbrowa

III miejsce: nie przyznano

Wyróżnienie: Marzena Drożdż ZSS Opole

Damian Schnober PG nr 7 Opole

Nagroda Wójta Dąbrowy: Magdalena Lewoniec PSP nr 8 Brzeg

Nagroda Dyrektora GOKiR w Dąbrowie: Dominika Płaszczymąka  ZS Dąbrowa


Dąbrowa, 8 maja 2010

Wyniki  przesłuchań duetów i zespołów

XI Wojewódzkiego Festiwalu Artystycznego

Liść Dębu – Dąbrowa 2010.

Jury w składzie:

1.      Anna Łagiewa – przewodnicząca

2.     Joanna Pośpiech

3.     Klemens Adamski

Po przesłuchaniu duetów  postanowiło przyznać wyróżnienia i nagrody:

DUETY

Kategoria klas I-III szkoły podstawowej

Brak zgłoszeń

Kategoria klas IV-VI szkoły podstawowej

I miejsce Karolina Krej  i  Patrycja Szatkowska PSP nr 3 Grodków

II miejsce „Duet Rodzinny” Teresa i Krzysztof Waliczkowie PSP Domecko

Karolina Pawęska Klaudia Bogusz ZGS Branice

III miejsce nie przyznano

Wyróżnienie: Duet Stokrotki PSP Narok

Kategoria klas I-III gimnazjum

I miejsce Karolina Jochym i Damina Schnober, PG nr 7 Opole

II miejsce Justyna Gebauer i Wiktoria Lehnert, ZGSP Pawłowiczki

III miejsce Barbara Chomka i Anna Kasperek, PG Komprachciece

Wyróżnienie Sylwia Kozioł i Karolina Szymainda, ZS Dąbrowa

 

Jury po przesłuchaniu zespołów postanowiło przyznać wyróżnienia i nagrody:

ZESPOŁY

Kategoria klas I-III szkoły podstawowej

I miejsce Małe Łośki PSP Łosiów

II miejsce Zespół Wokalny ZS Korfantów

III miejsce Iskierki PSP nr 3 Grodków

Wyróżnienie: nie przyznano

Kategoria klas IV-VI szkoły podstawowej

I miejsce Rytmix PSP nr 3 Grodków

II miejsce Cantare 1 ZPSP Pawłowiczki

III miejsce Iskra- Iskierki ZGS Branice

Wyróżnienie: Legato PSP Skorogoszcz

Scherzo ZS Dąbrowa

Kategoria klas I-III gimnazjum

I miejsce Progresja PG Brzeg

II miejsce Zespół Wokalny ZS Korfantów

III miejsce Gama Czwórki PG nr 4 Opole

Cantare 2, ZGSP Pawłowiczki

Kaprys, ZS Dąbrowa

Wyróżnienie: nie przyznano

Nagroda Starosty Opolskiego: Małe Łośki PSP Łosiów

Nagroda Specjalna JURY: grupa MŁA ZS Łambinowice


I Ty możesz zostać Przyjacielem Festiwalu LIŚĆ DĘBU !

W związku z trudnościami wynikającymi z dość dużych kosztów organizacyjnych, Kierownictwo Artystyczne Festiwalu zwraca się o pomoc finansową w realizacji tego przedsięwzięcia. Mamy nadzieję na wsparcie naszej inicjatywy, dającej szansę wymiany doświadczeń i prezentacji talentów dzieci i młodzieży naszego regionu. Podajemy numer konta:

Bank Spółdzielczy Brzeg, o/Dąbrowa

52886310191101000012410001

dopisek: FESTIWAL

Dziennik Lekcyjny

Godziny lekcyjne

8:00 - 8:45

8:50 - 9:35

9:45 - 10:30

10:40 - 11:25

11:35 - 12:20

12:30 - 13:15

13:25 - 14:10

Zegar

Ulti Clocks content

Foto

DSCN4109.JPG

Informacje dnia


Dzisiaj jest: Wtorek
21 Maja 2019
Imieniny obchodzą
Donat, Donata, Jan, Kryspin, Przecława,
Pudens, Tymoteusz, Walenty, Wiktor,
Wiktoriusz

Do końca roku zostało 225 dni.
Zodiak: Bliźnięta

Kalkulator

profesjonalny

Sonda

Twój ulubiony przedmiot?
 

Online

Naszą witrynę przegląda teraz 19 gości i 1 użytkownik 


Copyright © 2010 IK. All Rights Reserved.